Zaostřeno na aktivity během druhé vlny

Situace z jara se bohužel opakuje. Centrum i tentokrát dostojí svému poslání a bude nadále podporovat umělecké aktivity. Plánujeme natáčet video reportáže z oblasti neprofesionálního filmu a divadla, natočíme virtuální výstavu nejlepších fotografií ze soutěže Premiéra, až to bude jen trochu možné, rádi poskytneme prostory pro natáčení nebo focení v našem plně vybaveném studiu nebo propůjčíme ateliér pro divadelníky.

Co proběhne online?
Premiéra 2020 –
virtuální prohlídka vítězných fotografií z fotografické soutěže, kterou podpoříme outdoorovou prezentací na zastávkách MHD v Hradci Králové.
Ohlédnutí za Premiérou od roku 2008 – 2019 – vítězné fotografie z několika ročníků, výstava měla proběhnout v Infocentru Hradec Králové na Eliščině nábřeží, vzhledem k opatřením najdete na Zonerama
Cinema open – soutěžní přehlídka filmů a AV tvorby
kurzy a worshopy – seznam najdete postupně v sekci Vzdělávání
odborné konzultace v oblasti produkce, organizace, PR a marketingu, tak i v kreativě. Jsme připraveni osobně nebo online poskytovat rady, tipy, své know how nebo si   jen promluvit. Vnímáme, že podpora je v současné době důležitější než dřív.

Sledujte nás na i na Facebooku a Instagramu

Dáme impuls vaší tvorbě!

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.