Galerie za Galerií

Výstavní prostor v netypickém a nevelkém prostoru v přízemí Centra, který si klade za cíl kulturně a umělecky obohatit veřejný prostor. Galerii najdete v Tomkově ulici 139/22, zadní vchod Galerie moderního umění.

Od roku 2019 je v provozu pop-up Galerie za Galerií, která vznikla v prostorách vstupu do bývalého klubu Orient bar v Tomkově ulici. Prvotním impulsem bylo poskytnout výstavní prostor pro lokální výtvarníky, fotografy a další kreativní jedince a skupiny. Od roku 2021 koordinuje galerijní aktivity Sonja Večtomov, a to ve spolupráci s kurátorkou pražské galerie Artivist_lab Tamarou Moyzes.

Náplní hradecké části projektu je v roce 2021 uvedení několika výstav z projektu Artivist_Lab, a to zhruba ve dvouměsíčních intervalech. Zároveň ke každé výstavě ve vzájemné spolupráci vzniká edukační program ve formě různých workshopů a prezentací. V průběhu roku se díky této nové spolupráce otevře v hradeckém kulturním prostoru úplně nová platforma pro diskuze a komunikace převážně přes formy umění v rámci nových medií s různými společenskými tématy.

Výhoda GzG spočívá v tom, že je možné vystavená díla zhlédnout přímo z ulice, přes výlohu. Což je v současné pandemické době jedna z mála možností, jak nabídnout veřejnosti „neonline“ prezentaci děl.

Pokud byste se rádi na vystavená díla podívali zblízka, zazvoňte na zvonek – 1. patro sekretariát, rádi Vás provedeme.
Jsme Vám dispozici od pondělí do pátku, v čase od 10-16.
Neváhejte se na nás obrátit a napište nám vlastní termín na e-mail info@impulshk.cz.
Sledujte nás na Facebooku a těšíme se na Vaši návštěvu.

Dáme impuls vaší tvorbě!

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už 30 let.