Studoko

Královéhradecký kraj a Centrum uměleckých aktivit Impulnes Hradec Králové vyhlašují video soutěž STUDOKO aneb škola očima studentů pro studenty středních škol a odborných učilišť v Královéhradeckém kraji.

Kontakty na konzultace Centrum uměleckých aktivit:
MgA. Tereza Štěpánková, film@impulshk.cz, tel. 739 456 477
Přihláška musí obsahovat: název školy, kontaktní osobu, e-mail, telefon, odkaz na úložiště.
Vložte prosím i následující věty: Potvrzuji, že souhlasím s pravidly soutěže. Prohlašuji, že video vzniklo jako nové, dosud nezveřejněné, ani nebylo nově sestříháno za použití videí vzniklých v minulosti. Dávám souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřebu evidence přihlášek dle platných pravidel GDPR.
Soutěž je určena všem studentům středních škol v Královéhradeckém kraji. Soutěžící svojí registrací souhlasí se zněním pravidel této soutěže a obecně závaznými podmínkami. Termín průběhu soutěže je od 8. 10. do 30. 11. 2021.

19. MILETÍNSKÉ DIVADELNÍ JARO

19. MILETÍNSKÉ DIVADELNÍ JARO

východočeská přehlídka venkovských divadelních souborů s postupem na celostátní přehlídku 52. Krakonošův divadelní podzim (25. září–2. října 2021, Vysoké nad Jizerou)

Více

Dáme impuls vaší tvorbě!

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už téměř 30 let.