Výsledky Českých vizí

69. ročník krajského postupového kola filmové přehlídky České vize v Červeném Kostelci už je za námi. Přihlásilo se 16 filmů a my již známe postupující filmy do celostátní přehlídky. Přihlásily se 4 hrané filmy, 4 dokumenty, 3 experimentální filmy, 1 videoklip, 2 reportáže a 2 filmy studentů filmových škol.

Nejvíce porotu zaujal hraný taneční film Gerda a Kai a hraný snímek LOTR, natočený partou nadšených geokešerů spojující geocaching a Pána prstenů…

Nálada na festivalu byla skvělá, všichni se dobře bavili. Dopoledne proběhly neoutěžní Ozvěny roku 2020 a 2021. Odpoledne porota hodnotila film ve dvou blocích. Po vyhlášení výsledků se všichni účastníci a tvůrci sešli s porotou na rautu, kde proběhl tradiční rozborový seminář. Všichni tvůrci, diváci i porotci byli nadmíru nadšeni kvalitou některých snímků i různorodou věkovou škálou účastníků festivalu.

 

Dáme impuls vaší tvorbě!

Žijeme uměním a pečujeme o rozvoj začínajících tvůrců. Objevujte s námi kreativní svět a probuďte své kulturní smysly na akcích, které pořádáme už 30 let.